eGospodarka.pl

Twoje ustawienia

Porady

Kategorie

EKSPERCI

Czy kiedy pracownik przechodzi z umowy na czas zastępstwa na umowę na okres próbny, to czy za okres umowy na czas zastępstwa należy wystawić świadectwo pracy?

UDZIELONE ODPOWIEDZI

  • 2013-11-01 21:54 autor odpowiedzi: Krystyna Dąbrowska doradca podatkowy

    Pracodawca, aby przekształcić rodzaj łączącej go z pracownikiem umowy o pracę może zaproponować zawarcie w tej kwestii odpowiedniego porozumienia. Może to być aneks zmieniający to postanowienie umowy o pracę, w którym jest mowa o jej rodzaju. W treści aneksu powinno znaleźć się stwierdzenie, że od konkretnej daty umowa o pracę jest zawarta na czas próbny Rodzaj umowy można zmienić aneksem np :.

    § 1

    Pracodawca i Pracownik zgodnie oświadczają, że z dniem ....... zmieniają postanowienie umowy na czas zastępstwa  na następujący:

    "umowa o pracę zostaje zawarta na okres próbny ".

    § 2

    Pozostałe warunki umowy o pracę obowiązują bez zmian.

    Aneks powinien być podpisany w trakcie trwania umowy o zastępstwo .

    Oceń odpowiedź 0 0

    skomentuj

DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOSTAŃ EKSPERTEM

PODOBNE PYTANIA

Podobne pytania

Ostatnio zadane pytania

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Eksperci radzą

Tematy

Poprzednie pytania

O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.